RSS

dua

10 Eki

Uğrunda insan öldürülebilinecek hiçbir şeye inanmıyorum, çocuklar dışında. İnsan öldürebilecek kadar değerli olan hiçbir şeye inanmıyorum, çocuklar dışında. Bir karıncanyı öldürmemek için üzerinden ya da yanından geçenlerin yaşadığı bu dünyada insan canına kastedenlerin varlığını reddediyorum. İlahi adalet, cennet, cehennemin bu dünyada yaşandığına inanıyorum. Cennetini yaratmaya çalışan insanların yarattıkları ışığa inanmayanların karanlıkta kalmalarını diliyorum. Tüm dualarım adil olandan, adaletten yana hem de en ilahisinden.
Evladı için yanan, korkan her yüreğe sabır diliyorum. Tüm iyi insanlar için sabah uyanacak tertemiz, aydınlık, umutlu günler diliyorum. Umudunu kaybedenlerin yüreklerine ferahlık diliyorum. Dualara inanıyorum. Evrendeki döngüye inanıyorum. Duaların ihtiyaç duyan, dileyenlere ulaştığını biliyorum. Rüzgarların, denizlerin, kuşların, bulutların, soluduğumuz havanın, sokakta yanından geçtiğimiz insanların aracımız olduğunu biliyorum.
Ve bu sabah yine yine, yeniden, inatla, umudumu kaybetmeden, çoğalacağını, çoğalacağımıza inanarak dua ediyorum. Ve tüm dualarım iyilik, adalet, barış, aydınlık, çocuklardan yana. Amin.

özgür tamşen yücedal

 
Yorum yapın

Yazan: 10 Ekim 2014 in ÇOCUKLAR, İNSANOĞLU

 

Etiketler: , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: